BAUTECH Centrum Posadzek Przemysłowych Strona główna Zadaj pytanie - wypełnij formularz
Inny język
Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)
Strona główna » B autech
B autech

B autech

Posadzki kamienne - przykładowe realizacje

piątek, 07 marca 2014 16:51 Opublikowane w BLOG

Kamienna posadzka

Posadzki kamienne to może być marmur, granit do wewnątrz, ale i łupkowa lub z otoczaków nawierzchnia na zewnątrz. Zaletą posadzek kamiennych jest wygląd i trwałość, a wadami - wysoka cena i zwykle pewna minimalna grubość jaką ma taka podłoga. Alternetywą dla podłóg kamiennych są wszelakie wylewki imitujące kamień - ba, zawierające nawet dekoracyjne naturalne kruszywo w swoim składzie. W artykule prezentujemy takie systemy.

  

Więcej: Systemy posadzek imitujących kamień

 

 

 

Posadzki Parkingowe - Konstrukcje, Wykończenie, Cokoły

poniedziałek, 03 marca 2014 13:26 Opublikowane w BLOG

Posadzka betonowa w garażu wielopoziomowym

Często klienci proszą o wykonanie opracowania technicznego konstrukcji posadzki na garaż podziemny czy parking wielokondygnacyjny. Nie są pewni, jaka ma być grubość płyty, czy są rozwiązania cienkowarstwowe na parkingi, jak uzyskać przyczepność na rampach, jakie są możliwe wykończenia powierzchni, jak wykonać dylatacje, cokoły, itp. W artykule postaramy się przybliżyć tematykę konstrukcji nawierzchni parkingowo-garażowych.

 

 

 

Posadzki przemysłowe Jelenia Góra

piątek, 28 lutego 2014 13:56 Opublikowane w O FIRMIE

 

Przedstawiciel Posadzki Przemysłowe Bautech w Jeleniej Górze:

 

Michał Sokół

tel. 691 501 401

 

Nasze usługi dla klientów z Jeleniej Góry (również Karpacz, Szklarska Poręba):

 • doradztwo przy wyborze posadzki przemysłowej
 • pełen asortyment chemii posadzkowej
 • pomoc w doborze firmy wykonawczej
  
 
Wybór-systemu-posadzkowego - doradztwoMateriały na posadzki Jelenia GóraDobieramy wykonawcę, z polecenia

Posadzki Jelenia GóraPosadzki przemysłowe Bautech wykonano w licznych obiektach użyteczności publicznej: szkoły, przychodnie, muzea, urzędy. Tu: hala sportowa. Budujesz: Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Kowary, Karpacz? Zapraszamy!

 

Jelenia Góra

Posadzka przemysłowa
Posadzki polerowane Bautech 

 

Więcej zdjęć

 

 

Nasze realizacje JELENIA GÓRA i okolice (Kowary, Szklarska Poręba, wzdłuż Bobru)

Nawierzchnie betonowe i posadzki przemysłowe w poniższej tabeli już wykonano naszymi materiałami - Jelenia Góra i okoliczne miejscowości. Zobacz też referencje otrzymane od naszych klientów.

 

Planujesz budowę w Jeleniej Górze? Potrzebujesz nową posadzkę przemysłową lub nawierzchnię betonową (dekoracyjną lub przemysłową) do obiektu w rejonie Karpacza, Kowar? Bautech oferuje posadzki betonowe, posadzki epoksydowe, posadzki cienkowarstwowe, nawierzchnie polerowane, ozdobne nawierzchnie PressBeton® dla przemysłu, obiektów użyteczności publicznej, parkingów, garaży, itp.

 

Po prostu zadzwoń! Nasza dewiza to: OD PROJEKTU DO EFEKTU. Pomożemy wybrać system posadzkowy odpowiedni do Twoich potrzeb, dostarczymy zestaw materiałów na Twoją budowę, na zyczenie wskażemy współpracującego z naszą firmą wykonawcę z okolic Jeleniej Góry z profesjonalnymi urządzeniami do wykańczania podłóg. Zapraszamy!

  

 

Nazwa obiektu

Technologia wykonania

Inwestor / Generalny wykonawca

Powierzchnia obiektu

Rok wykonania

Hala sportowa, Jelenia Góra, ul. Budowlana

Płyta betonowa pod płytki zbrojona włóknem Baumix®

Prywatny / Prefabrykat

1200 m2

2013

 

Wypełnij formularz zapytania

 

 

Tagi: posadzki przemysłowe, jelenia góra, kowary, posadzki betonowe, włókna zbrojące, posadzki żywiczne, posadzki polerowane, doradztwo, karpacz, szklarska poręba

  

Posadzki Żywiczne (Epoksydowe) Jelenia Góra

piątek, 28 lutego 2014 13:56 Opublikowane w O FIRMIE

 

Przedstawiciel Posadzki Żywiczne Bautech
w Jeleniej Górze:

 

Michał Sokół

tel. 691 501 401

 

Wzory i kolory Galeria zdjęć

 

Nasze usługi dla klientów z Jeleniej Góry i okolic - Karpacz, Kowary, Szklarska Poręba:

 • doradztwo przy wyborze posadzki żywicznej
 • pełen asortyment chemii posadzkowej, systemy podłóg epoksydowych, jesteśmy producentem
 • pomoc w doborze ekipy wykonawczej z praktyką w żywicach 
  
 
Doradztwo przy wyborze posadzkiPuszki z żywicąPolecimy sprawdzonego wykonawcę

Posadzki żywicznePosadzki epoksydowe Baupox® dla domu wypoczynkowego, supermarketu, urzędu, przychodni, firmy. Budujesz: Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba? Zapraszamy!

Jelenia Góra, mapa Polski


 

Posadzka żywiczna zielona, korytarz Posadzka lakier poliuretanowy Żółta posadzka epoksydowa antypoślizgowa Posadzka żywiczna nowoczesne wnętrze

Gładka posadzka żywiczna Baupox®

Zobacz kolory

Posadzka wykończona lakierem poliuretanowym

Lakier poliuretanowy Baupur®

Parking podziemny - posadzka o strukturze antypoślizgowej

Więcej zdjęć posadzki do garażu. System epoksydowy dedykowany na parkingi: Baupox® Parking System

Nowoczesne wnętrze

Stal, drewno, prostota - idealne wnętrze - posadzki żywiczne do domu i firmy.

  

 

 

Posadzki żywiczne: Jelenia Góra i Izery

Nie jesteś pewien, jak się współpracuje z firmą Bautech. Zobacz referencje, które otrzymaliśmy od naszych klientów

Jesteśmy producentem epoksydowych systemów posadzkowych: gładkich, dekoracyjnych, o strukturze antypoślizgowej, błyszczących. Kupujesz sprawdzony system posadzki epoksydowej Baupox®, przetestowany przez nasz dział badawczy.

Planujesz budowę w Jeleniej Górze, Cieplicach-Zdrój lub okolicznych miastach: Kowary, Szklarska Poręba, Karpacz? Potrzebujesz nową posadzkę epoksydową do obiektu w Kotlinie Jeleniogórskiej? Na życzenie przeszukamy naszą bazę klientów, pod kątem wykonawcy z rejonu Jeleniej Góry, z profesjonalnymi urządzeniami do wykonywania epoksyd i posadzek wykończonych lakierem poliuretanowym. Zapraszamy!

PAMIĘTAJ! Jeśli zależy Ci na estetyce, zatrudnij wypróbowanego wykonawcę! Posadzka żywiczna dobrze wykonana to koronkowa robota; nie każdy wykonawca ma wystarczające doświadczenie, nie każdy wykonawca stosuje wysokiej jakości materiały. Jeśli chcesz poznać tę technologię, zajrzyj do naszego działu z filmami.

  

Wzory i kolory Galeria zdjęć Wypełnij formularz zapytania

 

 

Tagi: posadzki żywiczne, jelenia góra, szklarska poręba, posadzki epoksydowe, doradztwo, żywice epoksydowe, lakier poliuretanowy, producent, karpacz

  

Posadzka do Biura

środa, 26 lutego 2014 10:26 Opublikowane w POSADZKI CIENKOWARSTWOWE
Posadzka w biurze

Podłoga w sali konferencyjnej podwarszawskiego biura - siedziby firmy. Posadzka cienkowarstwowa zatarta, a potem polerowana. Zobacz też podobną realizację w lokalu.

 

biuro

 

 

 

Posadzka do biura - cienkowarstwowa wylewka Baufloor®

 

Nazwa obiektu: Biura fabryki materiałów biurowych w Pruszkowie k. Warszawy

  

Technologia: Cienkowarstwowa wylewka Baufloor®, grafitowa, polerowana. Zrealizowana na istniejącym podłożu betonowym.

 

Rodzaj i przeznaczenie obiektu: biura, sala konferencyjna

Rok wykonania: 2013

 

Wylewka cienkowarstwowa do biura - czy warto?

Pierwsze pytanie, które sobie zadaj, to czy budujesz nowe biuro, czy remontujesz. Jeśli remontujesz, to wylewka Baufloor® jest szczególnie polecanym rozwiązaniem, bo wylewamy ją na grubość tylko 8-15 mm. Np. zrywasz stare kafle czy wykładzinę, i wylewasz naszą wylewkę Baufloor - nowoczesną, minimalistyczną, na dodatek możliwą do wykończenia w wielu kolorach, na "lustro", gładko, albo przeciwnie - lekko szorstko - antypoślizgowo (wałkiem kolczastym).

Teraz - jeśli budujesz nową siedzibę dla swojej firmy - to taka posadzka, jak na zdjęciach ma jak najbardziej zastosowanie, niemniej w takim przypadku istnieje opcja bardziej ekonomicznego rozwiązania w postaci posadzki monolitycznej (skonsultuj z naszym działem technicznym, co będzie tańsze, czy bardziej odpowiednie).

Bezpoinowość - cecha pożądana przez część klientów, tzn. żeby nie było łączeń, fug, itp. W posadzce Baufloor® generalnie należy odtworzyć dylatacje występujące niżej, czyli w podłożu na którym robiona jest wylewka. Jeśli w Twoich pomieszczeniach biurowych są szwy robocze w podłożu, musisz je odtworzyć i w wylewce. Najczęściej takie dylatacje nie są jednak zbyt gęste, np. występują tylko co kilka metrów, ponadto można je wypełnić naszą masą dylatacyjną w kolorze posadzki.

Łatwość sprzątania - przypuśćmy, że przez Twoje biura przewinęła się grupa gości, a na dworze słota i błoto. Wzywasz sprzątaczkę, a ona z radością zabiera się do pracy, bo wystarczy przejechać miotłą, czy odkurzaczem. A gdyby zamiast betonu była włochata wykładzina? Plamy gotowe + wilgoć, kurz, itd. A jeśli przyjmujesz dziennie kilka takich grup?

Jeśli nie wiesz, jak się zabrać za wykonanie, zleć to nam. Przyślemy do Twojego biura, czy salki konferencyjnej jedną z naszych autoryzowanych ekip wykonawczych, wyposażoną w odpowiednie urządzenia, aby Twoja nowa podłoga była gładka i lśniła.


 

FILM - jak wylać posadzkę Baufloor®!

 

 

 

Potrzebujesz posadzki do biura? Salka do spotkań z klientami, pracownikami, pomieszczenie do zebrań w firmie?

 

Zadaj pytanie

Posadzka do salki konferencyjnej

Chociaż również na bazie cementu i polerowana, wylewka Baufloor® to nie to samo, co nasz polerowany beton. Baufloor® jest jednak bardziej matowy, nie widać na jego powierzchni tzw. "otwartego kruszywa", jego kolor jest niejednolity i z wyglądu bardziej industrialny.

 

Budynek biurowy, wejście

Budynek biurowy, w którym wykonano posadzki Bautech. Siedziba firmy - fabryki ołówków St. Majewski SA Sp.k. (d. Pruszkowskie Zakłady Materiałów Biurowych) - polskiego producenta materiałów szkolno-biurowych.

 

Grafitowa posadzka do biura

Nasza posadzka cienkowarstwowa to beton wzmacniany żywicami. Odporny na ścieranie, "szuranie" krzesłami, butami. Bardzo łatwy do utrzymania w czystości i estetyczny.

 

Sala konferencyjna, styl industrialny

Jako że to siedziba zakładu produkcyjnego, industrialny styl wnętrza jak najbardziej na miejscu. Ponadto zwieszające się lampy nadają pomieszczeniu wygląd pracowni, co ma uzasadnienie patrząc na asortyment firmy: materiały biurowe, kredki, bruliony, tornistry.

 Biuro firmy, gabloty 

Ceglana ściana idealnie komponuje się z szarą posadzką. "Domowe" abażury lamp dają odrobinę przytulności temu industrialnemu wnętrzu. Krzesła ładnie dobrane do kolorystyki i surowego stylu wnętrza. Duża wolna przestrzeń wokół stołu pozwala gościom docenić urok podłogi, a sądząc po obecności gablot pod ścianami, jest to miejsce nie tylko dla twardych negocjacji, ale też przyjmowania gości w atmosferze wzajemnego zrouzmienia.

 

Tagi: posadzka do biura, w biurze, salka konferencyjna, pomieszczenie spotkań, krzesła, stoły, firma

  

Posadzki Żywiczne (Epoksydowe) Inowrocław

czwartek, 20 lutego 2014 16:43 Opublikowane w O FIRMIE

 

Przedstawiciel Posadzki Żywiczne Bautech
w Inowrocławiu:

 

Michał Sokół

tel. 691 501 401

 

Wzory i kolory Galeria zdjęć

 

Nasze usługi dla klientów z m. Inowrocław, Mogilno, Kruszwica, Strzelno:

 • doradztwo przy wyborze posadzki żywicznej
 • pełen asortyment chemii posadzkowej, systemy podłóg epoksydowych, jesteśmy producentem
 • pomoc w doborze ekipy wykonawczej z praktyką w żywicach 
  
 
Doradztwo wybór posadzkiPuszki z żywicąSprawdzeni wykonawcy

Posadzki żywicznePosadzki epoksydowe Baupox® dla domu zdrojowego, na parking, do firmy, zakładu, dla agrobudownictwa. Budujesz w Inowrocławiu i na Kujawach? Zapraszamy!

Inowrocław pinezka


 

Posadzka żywiczna zielona, korytarz Posadzka lakier poliuretanowy Żółta posadzka epoksydowa antypoślizgowa Posadzka żywiczna nowoczesne wnętrze

Gładka posadzka żywiczna Baupox®

Zobacz kolory

Posadzka wykończona lakierem poliuretanowym

Lakier poliuretanowy Baupur®

Parking podziemny - posadzka o strukturze antypoślizgowej

Więcej zdjęć posadzki do garażu. System epoksydowy dedykowany na parkingi: Baupox® Parking System

Nowoczesne wnętrze

Stal, drewno, prostota - idealne wnętrze - posadzki żywiczne do domu i firmy.

  

 

 

Posadzki żywiczne: Inowrocław, Mogilno

Nie jesteś pewien, jak się współpracuje z firmą Bautech. Zobacz referencje, które otrzymaliśmy od naszych klientów

Jesteśmy producentem epoksydowych systemów posadzkowych: gładkich, dekoracyjnych, o strukturze antypoślizgowej, błyszczących. Kupujesz sprawdzony system posadzki epoksydowej Baupox®, przetestowany przez nasz dział badawczy.

Planujesz budowę w Inowrocławiu, Mogilnie, Strzelnie? Potrzebujesz nową posadzkę epoksydową do obiektu w rejonie Jeziora Pakoskiego? Pomagamy w doborze ekipy działającej na terenie Inowrocławia, znającej żywice, z profesjonalnymi urządzeniami do wykonywania tego rodzaju podłóg. Zapraszamy!

PAMIĘTAJ! Jeśli zależy Ci na estetyce, zatrudnij wypróbowanego wykonawcę! Posadzka żywiczna dobrze wykonana to koronkowa robota; nie każdy wykonawca ma wystarczające doświadczenie, nie każdy wykonawca stosuje wysokiej jakości materiały. Jeśli chcesz poznać tę technologię, zajrzyj do naszego działu z filmami.

  

Wzory i kolory Galeria zdjęć Wypełnij formularz zapytania

 

 

Tagi: posadzki żywiczne, inowrocław, posadzki epoksydowe, żywice epoksydowe, lakier poliuretanowy, producent, doradztwo, mogilno, strzelno, kruszwica

  

Posadzki przemysłowe Inowrocław

czwartek, 20 lutego 2014 16:43 Opublikowane w O FIRMIE

 

Przedstawiciel Posadzek Przemysłowych Bautech w Inowrocławiu:

 

Michał Sokół

tel. 691 501 401

 

Nasze usługi dla klientów z m. Inowrocław, Kruszwica, Janikowo, Pakość:

 • doradztwo przy wyborze posadzki przemysłowej
 • pełen asortyment chemii posadzkowej
 • pomoc w doborze firmy wykonawczej
  
 
Pomagamy wybrać systemMateriały na posadzki InowrocławWykonawcy

Posadzki InowrocławPosadzki Bautech dla przemysłu spożywczego, dla obiektówy typu uzdrowisko. Na parkingi. Budujesz Inowrocław, Mogilno, Kruszwica? Zapraszamy!

Inowrocław - wskaźnik

Posadzka przemysłowa
Posadzki przemysłowe Bautech 

 

Więcej zdjęć

Nasze realizacje Inowrocław i zachodnie Kujawy

Nawierzchnie i posadzki przemysłowe w poniższej tabeli już wybudowano przy pomocy naszych materiałów - Inowrocław i okolice J. Pakoskiego. Zobacz też referencje otrzymane od naszych klientów.

 

Planujesz budowę w Inowrocławiu, a także w okolicy - Pakość, Mogilno, Kruszwica? Potrzebujesz nową posadzkę przemysłową lub nawierzchnię betonową do obiektu na zachodnich Kujawach? Bautech oferuje posadzki betonowe, posadzki epoksydowe, posadzki cienkowarstwowe, nawierzchnie polerowane, ozdobne nawierzchnie PressBeton® dla przemysłu, obiektów użyteczności publicznej, parkingów, garaży, itp.

 

Po prostu zadzwoń! Nasza dewiza to: OD PROJEKTU DO EFEKTU. Pomagamy dobrać system do Twojego obiektu, dostarczymy chemię posadzkową na Twoją budowę, na życzenie skontaktujemy z wykonawcą z rejonu Inowrocławia z profesjonalnymi urządzeniami do zacierania posadzek. Zapraszamy!

  

 

Nazwa obiektu

Technologia wykonania

Inwestor / Generalny wykonawca

Powierzchnia obiektu

Rok wykonania

posadzka maszyny rolniczne

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Krukowiak, Brześć Kuj.

hala serwisowa

Posadzka betonowa utwardzana powierzchniowo Multitop®, płyta zbrojona włóknem polimerowym Baumex®

-

600 m2

2014

 

Zobacz


Hala magazynowa, Strzelno k. Inowrocławia, ul. Kolejowa, woj. kujawsko-pomorskie

Posadzka przemysłowa Multitop® Enduro DST, barwa utwardzacza szara

Wood Glass Team / Anton (wyk. posadzki)

4 000 m2

2012

Zakład wytopu tłuszczu i suszarnia skwarek, Lubień Kujawski Strefa, woj. kujawsko-pomorskie

Posadzki przemysłowe, beton monolityczny Multitop® Enduro

inwestor prywatny
/ Budizol sp.k. 

1 400 m2

2011

 

Wypełnij formularz zapytania

 

 

Tagi: posadzki przemysłowe, inowrocław, posadzki betonowe, posadzki żywiczne, posadzki polerowane, doradztwo, kruszwica, janikowo, mogilno

  

Nawierzchnia z odsłoniętym kruszywem

Technologia betonu szlifowanego i polerowanego polega na obróbce mechanicznej nawierzchni technikami szlifierskimi i polerskimi, łącznie z zastosowaniem specjalistycznej chemii impregnującej i wzmacniającej. Obróbce poddawać można zarówno...

 

Posadzki przemysłowe Ełk

piątek, 14 lutego 2014 20:34 Opublikowane w O FIRMIE

 

Przedstawiciel Posadzki Przemysłowe Bautech w Ełku:

 

Mariusz Janeczko

tel. 603 794 339

 

Nasze usługi dla klientów - EŁK i Olecko, Stare Juchy:

 • doradztwo przy wyborze posadzki przemysłowej
 • pełen asortyment chemii posadzkowej
 • pomoc w doborze firmy wykonawczej
  
 
Pomagamy wybrać system, doradzamyEłk, UtwardzaczePolecamy wykonawcę

Posadzki Ełk
Z posadzek przemysłowych Bautech skorzystali już liczni właścicele hal, zakłady przemysłu przetwórczego, rolnictwo, itp. Budujesz Ełk lub okolice: Olecko, Stare Juchy, Kalinowo, wokół J. Selmęt? Zapraszamy!

Ełk

Posadzka przemysłowa
Posadzki polerowane Bautech 

 

Więcej zdjęć

  

 

 

Nasze realizacje: Ełk i okolice

Nawierzchnie betonowe i posadzki przemysłowe w poniższej tabeli już wybidowano naszymi materiałami - Ełk i okoliczne miejscowości. Zobacz też referencje otrzymane od naszych klientów.

 

Planujesz budowę w Ełku, Kalinowie, Olecku, w okolicach m. Stare Juchy? Potrzebujesz nową posadzkę przemysłową lub nawierzchnię betonową (dekoracyjną lub przemysłową) do obiektu wokół J. Selmęt? Bautech oferuje posadzki betonowe, posadzki epoksydowe, posadzki cienkowarstwowe, nawierzchnie polerowane, ozdobne nawierzchnie PressBeton® dla przemysłu, obiektów użyteczności publicznej, parkingów, garaży, itp.

 

Po prostu zadzwoń! Nasza dewiza to: OD PROJEKTU DO EFEKTU. Nasi pracownicy doradzą system do Twojego obiektu, dostarczymy materiały na Twój plac budowy, pomożemy wybrać ekipę działającą w Ełku, z profesjonalnymi urządzeniami do wykonywania posadzek. Zapraszamy!

  

 

Nazwa obiektu

Technologia wykonania

Inwestor / Generalny wykonawca

Powierzchnia obiektu

Rok wykonania

Techno-Park, Ełk, warmińsko-mazurskie

hala

Posadzki przemysłowe betonowe utwardzone powierzchniowo w technologii DST

- / Henpol

2 000 m2

2012

  

Wypełnij formularz zapytania

 

 

Tagi: posadzki przemysłowe, ełk, selmęt wielki, posadzki betonowe, posadzki żywiczne, posadzki polerowane, doradztwo, stare juchy, olecko. kalinowo

  

Posadzki Żywiczne (Epoksydowe) Ełk

piątek, 14 lutego 2014 20:34 Opublikowane w O FIRMIE

 

Przedstawiciel Posadzki Żywiczne Bautech
w Ełku:

 

Mariusz Janeczko

tel. 603 794 339

 

Wzory i kolory Galeria zdjęć

 

Nasze usługi dla klientów z Ełku (+ Olecko, Kalinowo i okolice):

 • doradztwo przy wyborze posadzki żywicznej
 • pełen asortyment chemii posadzkowej, systemy podłóg epoksydowych, jesteśmy producentem
 • pomoc w doborze ekipy wykonawczej z praktyką w żywicach 
  
 
Doradzimy, jak wybrać system posadzkowyPuszki z żywicąWykonawca z polecenia

Posadzki żywicznePosadzki epoksydowe Baupox® dla zakładu, firmy, domu. Budujesz: Ełk, Stare Juchy, Olecko, wokół Wlk. Selmętu? Zapraszamy!

Ełk


 

Posadzka żywiczna zielona, korytarz Posadzka lakier poliuretanowy Żółta posadzka epoksydowa antypoślizgowa Posadzka żywiczna nowoczesne wnętrze

Gładka posadzka żywiczna Baupox®

Zobacz kolory

Posadzka wykończona lakierem poliuretanowym

Lakier poliuretanowy Baupur®

Parking podziemny - posadzka o strukturze antypoślizgowej

Więcej zdjęć posadzki do garażu. System epoksydowy dedykowany na parkingi: Baupox® Parking System

Nowoczesne wnętrze

Stal, drewno, prostota - idealne wnętrze - posadzki żywiczne do domu i firmy.

  

 

 

Posadzki żywiczne: Ełk i okolice

Nie jesteś pewien, jak się współpracuje z firmą Bautech. Zobacz referencje, które otrzymaliśmy od naszych klientów

Jesteśmy producentem epoksydowych systemów posadzkowych: gładkich, dekoracyjnych, o strukturze antypoślizgowej, błyszczących. Kupujesz sprawdzony system posadzki epoksydowej Baupox®, przetestowany przez nasz dział badawczy.

Planujesz budowę w Ełku lub okolicznych miejscowościach: Olecko, Kalinowo, Stare Juchy? Potrzebujesz nową posadzkę epoksydową do obiektu w rejonie Jeziora Selmęt Wielki? Pomożemy znaleźć posadzkarza z Ełku z profesjonalnymi urządzeniami do wykonywania epoksyd i posadzek wykończonych lakierem poliuretanowym. Zapraszamy!

PAMIĘTAJ! Jeśli zależy Ci na estetyce, zatrudnij wypróbowanego wykonawcę! Posadzka żywiczna dobrze wykonana to koronkowa robota; nie każdy wykonawca ma wystarczające doświadczenie, nie każdy wykonawca stosuje wysokiej jakości materiały. Jeśli chcesz poznać tę technologię, zajrzyj do naszego działu z filmami.

  

Wzory i kolory Galeria zdjęć Wypełnij formularz zapytania

 

 

Tagi: posadzki żywiczne, ełk, posadzki epoksydowe, doradzamy, żywice epoksydowe, lakier poliuretanowy, producent, olecko, stare juchy, kalinowo

  

Strona 11 z 45

  NASI KLIENCI

 • logos_01-07.jpg
 • logos_02-06.jpg
 • logos_03.jpg
 • logos_04-05.jpg
 • logos_04.jpg
 • logos_05.jpg
 • logos_06.jpg
 • logos_11.jpg
 • logos_12.jpg
 • logos_17.jpg
 • logos_19-19.jpg
 • logos_19-23.jpg
 • logos_19-24.jpg
 • logos_19.jpg
 • logos_21.jpg
 • logos_22.jpg
 • logos_26.jpg
 • logos_27-32.jpg
 • logos_27.jpg
 • logos_29-34.jpg
 • logos_29.jpg
 • logos_30.jpg
 • logos_36.jpg
 • logos_38.jpg
 • logos_39-43.jpg
 • logos_39.jpg
 • logos_40.jpg
 • logos_42.jpg

Posadzki | SKLEP INTERNETOWY

CHEMIA
I SPRZĘT

 
Wejdź do sklepu

Siedziba firmy

BAUTECH Sp. z o.o.

ul. Staszica 25
05-500 Piaseczno k/Warszawy
tel.: +48 (22) 716-77-91

fax: + 48 (22) 716-77-90
e-mail:
NIP: 522-000-09-96
REGON: 012547108
KRS nr: 0000166495
kliknij aby zobaczyć na mapie

Siedziba BAUTECH

Nagrody i Wyróżnienia :

Nagrody i wyróżnienia: Teraz Polska, Lider Przedsiębiorczości, Medal Targi Poznańskie, Rzetelna Firma Rzetelna firma
Innowacyjna gospodarkaUnia Europejska

DOTACJE NA INNOWACJE
INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. BAUTECH sp. z o.o.ul. Staszica 25, 05-500 Piaseczno k/Warszawy tel.: 22 716-77-91; fax: 22 716-77-90 NIP: 522-000-09-96, Regon: 012547108, KRS nr: 0000166495 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS kapitał zakładowy: 51 000 PLN numer rachunku bankowego: PKO BP S.A. 57 1020 1068 0000 1502 0146 4957

Google+ | projekt i wykonanie: agencja interaktywna Intermedium.pl