BAUTECH Centrum Posadzek Przemysłowych Strona główna Zadaj pytanie - wypełnij formularz
Inny język
Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)
Strona główna » B autech
B autech

B autech

Posadzki w Pomieszczeniach Mokrych

wtorek, 24 marca 2015 18:33 Opublikowane w POSADZKI EPOKSYDOWE
Posadzka mokre pomieszczenie

Posadzka SL System z żywic epoksydowych. Grubsza wersja naszej gładkiej posadzki żywicznej. Zalecana do mokrych pomieszczeń o większych obciążeniach i bardziej intensywnym ruchu, np. do hal produkcyjnych. 

 

Posadzki w pomieszczeniach mokrych

 

 

 

Posadzka w zakładzie przetwórstwa spożywczego

 

Nazwa obiektu: zakład pakujący kiełki i zioła

  

Technologia: Posadzka żywiczna Baupox® SL System, gładka, niebieska.

 

Przeznaczenie technologii posadzkowej: pomieszczenia mokre, moka produkcja spożywcza

Powierzchnia: 600 m2

Rok wykonania: 2013

 

Jakie posadzki do mokrych pomieszczeń?

Gdzieniegdzie wystarczy beton, jak w naszej realizacji w fabryce maszyn rolniczych. Jeśli jednak masz permanentnie wilgotne pomieszczenie i na dodatek związane z produkcją spożywczą, polecamy żywice, jak na fotkach obok, w zakładzie pakującym kiełki, sałaty.

Powłoka żywiczna jest parametrami równa warstwie hydroizolacji (pod żywicą jest płyta betonowa, a pod nią jednak właściwa hydroizolacja). Żywicami można pokryć również cokolik, co pozwoli zgrubnie zmywać szlauchem całe pomieszczenie. Integralnym elementem takiej hali będą kratki ściekowe, odwodnienia liniowe (w ich zaprojektowaniu również możemy pomóc).

Dodatkowo żywica jest cheoodporna (kwasoodporna), dlatego wybierana jako wykończenie podłogi do zakładów przemysłu chemicznego, farmaceutycznego. Powłoki żywiczne można też wykonać w wersji bez spoin, albo z małą ilością spoin, co kapitalnie ułatwia utrzymanie nawierzchni w czystości.

 

 

Potrzebujesz posadzki do pomieszczeń mokrych? Produkcja spożywcza, agrobudownictwo, warsztat, myjnia, basen? Pomożemy dobrać nawierzchnię na potrzeby Twojej inwestycji, wesprzemy w poszukiwaniu ekipy wykonawczej.

 

 

Zadaj pytanie

Odwodnienie liniowe mokra produkcja spożywcza

Odwodnienie liniowe - kluczowa instalacja w hali z mokrą produkcją spożywczą.

 

Cokół z żywicy

Cokół z żywicy, kalosze na nogach personelu, gęsto rozmieszczone w ścianie krany z wodą. Przy stale utrzymującej się wilgoci powłoki żywiczne mają przewagę nad posadzkami betonowymi.

 

Brudna wilgotna posadzka

Nie nasiąkająca wodą, odporna na plamy z materii organicznej, ponadto kwasooodporna. Powłoka żywiczna sama w sobie stanowi warstwę hydroizolacji, co nie znaczy, że betonowe podłoże nie wymaga szczelnej izolacji poziomej, zabezpieczającej przed wilgocią podciąganą kapilarnie - szczegóły w pdf karcie technicznej Baupox SL System.

 

Posadzka antypoślizgowa do pomieszczeń mokrych

Opcja do pomieszczeń mokrych - antypoślizgowa żywica zasypana piaskiem kwarcowym. Zwykle tylko fragment pomieszczenia wykonuje się tą technologią - więcej o posadzkach antypoślizgowych.

Zobacz też trzy gradacje kruszywa - mniej lub bardziej szorstka posadzka.

 

Taśma do pakowania spożywka

Posadzka epoksydowa Bautech pod linią do foliowania kiełków i ziół.

 

 

Zadaj pytanie

 

Podłoga do lokalu

piątek, 20 marca 2015 13:42 Opublikowane w POSADZKI CIENKOWARSTWOWE
Podłoga betonowa w lokalu gastronomicznym

 

Lokal burger sprzątanie

 

 

 

Minimalistyczna podłoga w lokalu gastronomicznym

 

Nazwa obiektu: Lokal Bobby Burger, Warszawa, ul. Świętokrzyska

  

Technologia: Mikrocement, wylewka cienkowarstwowa Baufloor® Creativo. Ułożona na istniejącym podłożu betonowym. Została wylana na istniejących kafelkach, kolor grafitowy.

 

Rodzaj i przeznaczenie obiektu: lokal gastronomiczny, burger, slow food

Rok wykonania: 2014

 

Zwykła - niezwykła podłoga

"Zwykły" beton można wykończyć w taki sposób, a także zmieszać z takimi składnikami, aby dał podłodze unikalny efekt wizualny i trwałość mierzoną w latach. Taka jest posadzka dekoracyjna Baufloor® Creativo wykonana w prezentowanym na zdjęciach lokalu.

 

Podłogę wykonano w istniejącym budynku. Zrywamy stare kafle, wykładzinę lub co tam mamy (a czego nie lubimy) i wylewamy Baufloor® Creativo. Na grubość ok. 2-3 mm. Można też wylać Baufloor® Creativo na terakocie, bez jej zrywania. Baufloor® Creativo dostępny jest w gamie kolorów - ostatnio niekwestionowanymi liderami są odcienie szarości, głównie te ciemniejsze, jako że super wyglądają w zestawieniu z jasnym drewnem.

 


Wylewka na kafelkiUWAGA! Możliwe jest wylanie Bauflooru Creativo na istniejących kaflach ceramicznych, terakocie. Tak było w przypadku lokalu na zdjęciach.


 

Dlaczego taka posadzka jest dobra do lokalu, baru, restauracji? Nie ma tu spoin, łatwo ją zamieść, umyć, zmyć mopem. Nie ma rowków, jak przy kaflach, brudzących się fug, brak tu wad dywanów, które łatwo zaplamić.

Jeśli szukasz podłogi do lokalu, przyjrzyj się naszym podobnym realizacjom, bowiem tę posadzkę można wykończyć na kilka sposobów. Realizacja 1, realizacja 2, realizacja 3, realizacja 4, realizacja 5, realizacja 6, realizacja 7.

Jeśli potrzebujesz wsparcia technicznego (czy da się wykonać w moim lokalu?) albo ekipy posadzkarskiej, która praktykuje tę technologię, po prostu zadzwoń!

 

Zadaj pytanie

Lokal Bobby Burger

Witryna lokalu Bobby Burger w Warszawie.

 

Podłoga, beczka John Lemon

Wnętrze lokalu: reklama slowfoodowej lemoniady John Lemon na podłodze betonowej Bautech.

 

Taborety krzesła dla gości

Jasne nogi krzeseł odcinają się na tle grafitowej podłogi. Odmiana "Creativo" naszej wylewki Baufloor® oznacza teksturę na posadzce, na wzór starej, niedbale wykańczanej szlichty.

 

 

Bar, kontuar, lada 

Metalowy, dziurkowany panel na kontuarze, w miedzianym odcieniu, to akcent trochę industrialny a trochę w duchu reuse - recycle. Do tych samych skojarzeń odwołuje się posadzka - imituje niedbale, w pośpiechu wykonaną betonową szlichtę. Trwałość podłogi jest jednak "przemysłowa", wytrzyma lata. 

 

Stoliki krzesla do konsumpcji

 

Drzwi barowe. Wyjście na zaplecze

 

Podwyższenie ze starego drewna. Deski

 

Ciemna podłoga we wnętrzu lokalu

 

 

Zadaj pytanie

 

 

Zobacz podobne realizacje

 

 

 

Streszczenie: podłoga, lokal, beton, prostota

 

Podłoga do Magazynu

piątek, 13 marca 2015 21:05 Opublikowane w POSADZKI BETONOWE
Podloga w magazynie

Podłoga betonowa utwardzona powierzchniowo. Użyto podstawowego, mineralnego utwardzacza Multitop® - a mamy tu wszystkie destrukcyjne czynniki: ciężkie regały, kursujący wózek widłowy, punktowe obciążenia.

 

taśma produkcyjna fabryki piękna

 

 

Podłoga Magazynowa

 

Nazwa obiektu: Magazyn przyfabryczny firmy Belle Jardin, Baniocha k. W-wy

  

Technologia: Betonowa posadzka utwardzona powierzchniowo, utwardzacz Multitop®, kolor naturalny szary.

 

Przeznaczenie podłoginawierzchni: magazyn, skład, wyroby gotowe, chemia.

Powierzchnia: 500 m2

Rok budowy: 2014

 

 

 

Budujesz magazyn i zastanawiasz się, jaką podłogę zastosować. Jest kilka opcji, ale jedna wybierana zdecydowanie najczęściej - ze względu na koszty. To betonowa podłoga monolityczna, często też zwana "posadzką przemysłową". Dlaczego ją wybrać i czy są alternatywy?

 

W magazynie mamy do czynienia z dwoma destrukcyjnymi czynnikami. Są to punktowe obciążenia (nogi regałów), oraz "siły ścierające": wózki widłowe i paleciaki, a także ruch ludzi. Betonowa podłoga monolityczna (jej płyta, typowo o grubości 10-20 cm, jest jednocześnie elementem konstrukcyjnym i warstwą wykończeniową) z powodzeniem stawi opór obydwu tym niszczącym siłom.

Proces wykonania takiej podłogi możesz poznać tu. Dość powiedzieć, że o podłodze monolitycznej do magazynu należy myśleć już na etapie projektowania budynku. Sam proces wykonawczy - od wylania betonu do chwili, gdy można wjechać obciążonym wózkiem - trwa zwykle nieco ponad 1 miesiąc.

 

Alternatywy

Jeśli nie posadzka betonowa zacierana, to co? W magazynach można spotkać:

 • powłoki epoksydowe - godne rozważenia, gdy mamy do czynienia z agresywną chemią albo permanentną wilgocią - droższe rozwiązanie niż beton,
 • wylewki cienkowarstwowe - polecane do remontów starych, zniszczonych podłóg.

 

Do nowo wznoszonych obiektów polecamy rozwiązanie z fotek, jako najbardziej ekonomiczne. Możesz wybrać spośród palety kolorów.

 

 

Zadaj pytanie 

 

Magazyn przyfabryczny

Budynek magazynowy producenta kosmetyków - firmy Belle Jardin.

 

Regały palety na podłodze

Regały i palety na podłodze magazynu - wytrzyma obciążenia punktowe (noga regału), jak i bardziej równomiernie rozłożone (towar na europalecie).

 

Europalety szara podłoga

Odbój na nodze regału - intensywny ruch wózków widłowych. Podłoga betonowa monolityczna w kolorze naturalnym szarym - najtańsza opcja do magazynu 500+ m2.

 

 

Intensywnie eksploatowana podłoga betonowa

Fotograf stanął w punkcie węzłowym magazynu. Refleks świetlny uwidacznia, jak duży ruch tu panuje. Posadzka wytrzymuje obciążenia i jest odporna na ścieranie. 

 

Korytarz składu. Nawierzchnia

 

Zadaj pytanie

 

 

Streszczenie: podłoga betonowa, magazyn, beton, wózek widłowy, paleciak, ścieranie, obciążenia, odporność

  

Zapytanie ofertowe: Targi Dubaj - materiały POS, tłumaczenia

poniedziałek, 09 marca 2015 14:54 Opublikowane w AKTUALNOŚCI
arab-smartfon

W związku z udziałem naszej firmy w targach International Building & Construction Show, które odbędą się w dniach 23-26 listopada 2015 w Dubaju w Zjednoczonych Emiaratach Arabskich szukamy oferentów usług związanych z organizacją wyjazdu.

 

Posadzka w Amfiteatrze

poniedziałek, 16 lutego 2015 19:30 Opublikowane w POSADZKI BETONOWE
Nawierzchnia betonowa widowni amfiteatru

Posadzka betonowa utwardzona powierzchniowo za krzesełkami widowni. Użyto podstawowego, mineralnego utwardzacza Multitop® - chemia wystarczająca przy okazjonalnym użytkowaniu amfiteatru w Opolu.

 

mikrofon

 

 

Posadzka w Amfiteatrze

 

Nazwa obiektu: Amfiteatr Tysiąclecia, Opole, ul. Piastowska

  

Technologia: Betonowa posadzka utwardzona powierzchniowo, utwardzacz Multitop®, kolor naturalny szary.

 

Przeznaczenie nawierzchni: widownia, hol kasowy, schody, tarasy, obiekt rozrywkowy na świeżym powietrzu, częściowo odkryty.

Rok remontu amfiteatru i wykonania nowej posadzki: 2011

 

 

 

Amfiteatr Tysiąclecia w Opolu istnieje od wczesnych lat 60 XX w. W czasie gruntownego remontu w latach 2009-2011, zastosowano tu w szerokim zakresie system betonowej posadzki utwardzanej powierzchniowo firmy Bautech.

 

Nawierzchnię monolityczną Bautech wykorzystano za widowniami, w holu kasowym, przy schodach, w korytarzach z punktami gastronomicznymi. Warto zauważyć, że budynek amfiteatru jest częściowo odkryty, narażony na warunki atmosferyczne, co stanowi sprawdzian jakości impregnatu do betonu. Na pewno warto przy tego typu obiekatch użyć impregnatu odpowiedniego do zastosowań zewnętrznych (u nas Bauseal® Enduro Plus) i prawdopodobnie przygotować się na odnawianie impregnacji co kilka-kilkanaście lat.

W amfiteatrze w Opolu zastosowano podstawowy, mineralny utwardzacz do betonu Multitop®. Chociaż odbywa się tu rokrocznie Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, to eksploatację obiektu rozrywkowego trudno nazwać intensywną - z wyjątkiem tych nielicznych dni w roku.

 

Odwodnienia liniowe

W obiektach częściowo odkrytych odwodnienia liniowe będą integralnym elementem projektu. Wykonanie opracowania techniczno-technologicznego posadzki do obiektu rozrywkowego odkrytego możesz powierzyć pracownikowi naszego działu technicznego, mamy doświadczenie w odwodnieniach. 

  

Zadaj pytanie 

 

Telebim Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

Telebim Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, którego siedzibą jest amfiteatr.

 

Budynek amfiteatr Opole

Budynek i parking Amfiteatru Tysiąclecia w Opolu.

 

Posadzka przy schodach amfiteatru

Nawierzchnia betonowa utwardzona powierzchniowo przy schodach amfiteatru.

 

Punkty gastronomiczne w amfiteatrze

Nawierzchnia Bautech w ciagu gastronomicznym.

 

kasy przeszklony hall

Przeszklony hall kasowy amfiteatru. Posadzka monolityczna betonowa Bautech.

 

 

Podłoga betonowa hol kasowy

Podłoga betonowa Bautech w holu kasowym. Minimalistyczne i ponadczasowe rozwiązanie. 

 

wysokie przeszklone pomieszczenie posadzka betonowa

 

Zadaj pytanie

 

 

Zobacz też:

 

 

Streszczenie: amfiteatr, obiekt rozrywkowy, hall kasowy, widownia, schody, posadzka betonowa, nawierzchnia

  

Posadzki Żywiczne (Epoksydowe) Tychy

poniedziałek, 16 lutego 2015 15:12 Opublikowane w O FIRMIE
Posadzki żywiczne

Posadzki epoksydowe Baupox® dla zakładu, firmy, domu. Budujesz: Tychy, Lędziny, Bieruń? Zapraszamy!

 

Przedstawiciel Posadzki Żywiczne Bautech w Tychach:

 

Kierownik działu handlowego

Marek Cieślik

tel. 603 783 666

 

Centrum Obsługi Klienta

Rafał Jaworski

tel. 22 716 69 55

 

Doradcy techniczni:

Doradztwo w zakresie doboru parametrów konstrukcyjnych płyt posadzkowych (grubość, ilość zbrojenia, parametry użytkowe), optymalizacja rozwiązań posadzkowych oraz dobór systemów wykończeniowych. Wypełnij formularz.

tel. 785 900 400, 22 716 69 57

 
Tychy na mapie kraju

 

 

Nasze usługi dla klientów z Tychów - również Lędziny, Bieruń:

 • doradztwo przy wyborze posadzki żywicznej
 • pełen asortyment chemii posadzkowej, systemy podłóg epoksydowych, jesteśmy producentem
 • pomoc w doborze ekipy wykonawczej z praktyką w żywicach 
 
 
Wybór systemu. DoradztwoPuszki z żywicąSieć wykonawców w Polsce

 

Kilka podejść do żywic...

Posadzka żywiczna niebieska sklep

Posadzka żywiczna Baupox® Colorid

Zobacz kolory

Pomarańczowa epoksydowa w łazience

Posadzka wykończona lakierem poliuretanowym

Lakier poliuretanowy Baupur®, Żywice w łazienkach

Posadzka epoksydowa w serwisie samochodowym

Serwis samochodowy

Więcej zdjęć

Biała żywica w salonie optycznym

Salon optyczny - biała żywica

Więcej zdjęć białych żywic: optyk, studio

Posadzka żywiczna nowoczesne wnętrze

Nowoczesne wnętrze

Stal, drewno, prostota - idealne wnętrze - posadzki żywiczne do domu i firmy.

 

 

Nawierzchnie żywiczne w Tychach i GOP

Nie jesteś pewien, jak się współpracuje z firmą Bautech. Zobacz referencje, które otrzymaliśmy od naszych klientów

Jesteśmy producentem epoksydowych systemów posadzkowych: gładkich, dekoracyjnych, o strukturze antypoślizgowej, błyszczących. Kupujesz sprawdzony system posadzki epoksydowej Baupox®, przetestowany przez nasz dział badawczy.

Planujesz budowę w Tychach, na obszarze Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego? Potrzebujesz nową posadzkę epoksydową do obiektu w sąsiedztwie Jeziora Paprocany? Na życzenie skontaktujemy Cię z ekipą wykonawczą działającą w rejonie Tychów, z profesjonalnymi narzędziami do wykonywania epoksyd i posadzek wykończonych lakierem poliuretanowym. Zapraszamy!

PAMIĘTAJ! Jeśli zależy Ci na estetyce, zatrudnij wypróbowanego wykonawcę! Posadzka żywiczna dobrze wykonana to koronkowa robota; nie każdy wykonawca ma wystarczające doświadczenie, nie każdy wykonawca stosuje wysokiej jakości materiały. Jeśli chcesz poznać tę technologię, zajrzyj do naszego działu z filmami.

 

Wzory Galeria Wypełnij formularz

 

 

Streszczenie: posadzki żywiczne, tychy, posadzki epoksydowe, żywice epoksydowe, lakier poliuretanowy, lędziny, bieruń, j. paprocańskie, producent, doradztwo

 

Posadzki przemysłowe Tychy

poniedziałek, 16 lutego 2015 14:38 Opublikowane w O FIRMIE

 

Przedstawiciele Posadzki Przemysłowe Bautech w Tychach:

 

 

Kierownik działu handlowego

Marek Cieślik

tel. 603 783 666

 

Centrum Obsługi Klienta

Rafał Jaworski

tel. 22 716 69 55

 

Doradcy techniczni:

Doradztwo w zakresie doboru parametrów konstrukcyjnych płyt posadzkowych (grubość, ilość zbrojenia, parametry użytkowe), optymalizacja rozwiązań posadzkowych oraz dobór systemów wykończeniowych. Wypełnij formularz.

tel. 785 900 400, 22 716 69 57

 

 

 

Nasze usługi dla klientów z Tychów (także Bieruń, Lędziny):

 • doradztwo przy wyborze posadzki przemysłowej
 • pełen asortyment chemii posadzkowej
 • pomoc w doborze firmy wykonawczej
  
 
Wybór systemu posadzkiMateriały posadzkarskie dla TychówPolecane ekipy pracowników posadzkarskich

Budynek Top Thimm TychyPosadzkę przemysłową betonową Bautech wykonano m.in. w hali fabryki opakowań Top Thimm w Tychach. 

 

Tychy, mapa Polski

Posadzka przemysłowa
Posadzki polerowane Bautech 

 

Więcej zdjęć

  

 

 

Nasze realizacje w TYCHACH i w okolicach

Nawierzchnie i posadzki przemysłowe w poniższej tabeli już zrealizowano naszymi materiałami - Tychy i okoliczne miejscowości. Zobacz też referencje otrzymane od naszych klientów.

 

Planujesz budowę w Tychach? Potrzebujesz nową posadzkę przemysłową lub nawierzchnię betonową do obiektu w GOP? Bautech oferuje posadzki betonowe, posadzki epoksydowe, posadzki cienkowarstwowe, nawierzchnie polerowane, ozdobne nawierzchnie PressBeton®, systemy renowacyjne dla przemysłu, obiektów użyteczności publicznej, parkingów, garaży, itp.

 

Po prostu zadzwoń! Nasza dewiza to: OD PROJEKTU DO EFEKTU. Doradzimy, którą posadzkę wybrać, dostarczymy cały system posadzkowy (materiały) na Twoją budowę, pomożemy wybrać sprawdzonego wykonawcę działającego w Tychach z profesjonalnymi urządzeniami do wykonywania posadzek. Zapraszamy!

  

 

Nazwa obiektu

Technologia wykonania

Inwestor / Generalny wykonawca

Powierzchnia obiektu

Rok wykonania

Sklep turystyczny

Sklep górski 8a.pl, Gliwice

Posadzka cienkowarstwowa Baufloor® (piętro) + utwardzana powierzchniowo (parter)

Snap Outdoor Sp. z o.o.

300 m2

2014

 

Zobacz


Duży garaż

Duży garaż, woj. śląskie

Posadzka betonowa utwardzana powierzchniowo Multitop® Enduro

-

1 600 m2

2014

 

Zobacz


Centrum Handlowe Plaza,
Ruda Śląska, ul. 1 Maja

posadzka cienkowarstwowa Baufloor®, szara

CH Plaza / Skar-IO (wyk. posadzki)

300 m2

2014


Hala handlowa, Jaworzno, ul. Darwina

Posadzka betonowa monolityczna Multitop®, kolor oliwka

Bekir (wyk. posadzki)

3 000 m2

2013

Garaż, Mysłowice, ul. Chopina, śląskie

Posadzki przemysłowe betonowe Multitop®, kolor grafit

Nexx (gen. wyk) / Jar bet (wyk. posadzki)

1 000 m2

2013

Dębowe Tarasy, Katowice, ul. Nad Potokiem, Śląsk

Hala garażu

Posadzki przemysłowe betonowe utwardzane powierzchniowo, szare

Skobud / SGB

9000 m2

2013

Salon Peugeot, Śląsk, Katowice, ul. Bocheńskiego

Posadzki przemysłowe betonowe DST, kolor naturalny szary

PB Anioła (wykonawca)

900 m2

2013

 

Streszczenie: posadzki przemysłowe, tychy, posadzki betonowe, utwardzane powierzchniowo, żywice, bieruń, lędziny, doradztwo

  

Posadzka w hurtowni materiałów budowlanych

poniedziałek, 16 lutego 2015 12:51 Opublikowane w POSADZKI BETONOWE
Posadzka hala hurtowni sanitarnej

Posadzka betonowa utwardzona powierzchniowo w magazynie hurtowni sanitarnej. Metaliczno-krzemowy utwardzacz Multitop® Enduro da odporność na pylenie przy umiarkowanie intensywnym ruchu wózków widłowych i ludzi.

  

kran

 

 

Posadzka do magazynu hurtowni materiałów budowlanych

 

Nazwa obiektu: Hala magazynowa hurtowni hydraulicznej, sanitarnej APiS Sp. z o.o., specjalizacja: łazienki, Ujrzanów k. Siedlec

  

Technologia: Betonowa posadzka utwardzona powierzchniowo, utwardzacz Multitop® Enduro, kolor naturalny szary.

 

Przeznaczenie nawierzchni: magazyn, hala wystawiennicza materiałów budowlanych, hurtownia sanitarna, hydrauliczna.

Powierzchnia: 2 500 m2

Rok budowy: 2014

 

 

 

Do magazynu hurtowni, a już w szczególności hurtowni materiałów budowlanych, posadzka betonowa utwardzona powierzchniowo wydaje się idealnym rozwiązaniem. Po pierwsze niski koszt metra kwadratowego, po drugie odpowiednia (do masy magazynowanego towaru) odporność na obciążenia; po trzecie wysoka odporność na pylenie (ruch wózków i stóp ludzkich). Zastanówmy się, nad uwarunkowaniami.

 

Rodzaj i kolor utwardzacza

Tu wybrano średniej klasy utwardzacz Mlultitop® Enduro. Jeśli chcemy "zaszaleć", zafundujmy naszej hurtowni metaliczny utwardzacz Bautop® Enduro (o schodek wyżej w hierarchii), szczególnie jeśli po hali będą spacerować klienci. Drugim "skokiem w bok" może być utwardzacz w kolorze innym niż neutralny szary, i znów możemy taką decyzję podjąć przez wzgląd na klientów, choć tym razem, żeby uatrakcyjnić wygląd posadzki (zamiast podnosić jej trwałość, jak w przypadku wyższej klasy utwardzacza)...

 

Beton polerowany

Standardową betonową posadzkę przemysłową możemy dodatkowo szlifować lub szlifować i polerować. Uzyskamy wtedy szlachetniejszy wygląd posadzki (efekt marketingowy) i łatwiejsze utrzymanie w czystości. Zabieg ten prosimy rozważyć w hali sprzedażowej, szczególnie jeśli hurtownia skupia się na materiałach wykończeniowych (jak ta na zdjęciach - łazienki, WC).

Szlifowanie i polerowanie betonu możemy wykonać w dowolnym momencie, nawet po 10-20 latach od wykonania posadzki. Wtedy szlifowanie traktujemy jako metodę renowacji starej podłogi. Czynność szlifowania wykonujemy przy udziale specjalnej chemii, której Bautech jest dostawcą.

 

Stare posadzki - zwolennicy wylewek...

Jeśli zamiast szlifowania betonu, uważasz, że lepsza będzie wylewka renowacyjna, rozważ nasze cienkowarstwowe posadzki renowacyjne Baufloor®. Rozkładamy je na starym betonowym podłożu, efekt wizualny podobny do górnego zdjęcia. Nawiasem mówiąc również wylewkę renowacyjną można później szlifować dla uzyskania "tafli lustra".

 

Zadaj pytanie 

 

hala zakupów hurtowni budowlanej

W hali zakupowej wykonajmy dodatkowo szlifowanie i polerowanie płyty betonowej (przy udziale specjalnych wnikających wgłąb pielęgnatorów), co nada jej szlachetniejszy wygląd.

 

Betonowa posadzka magazyn hurtowni

Magazyn hurtowni. Rusztowania - trwają prace wykończeniowe. Posadzka jeszcze nie zamieciona.

 

  

Streszczenie: hurtownia sanitarna, hydraulika, posadzka betonowa, beton polerowany, hala, magazyn

  

Posadzki przemysłowe Zamość

niedziela, 15 lutego 2015 19:21 Opublikowane w O FIRMIE

 

Przedstawiciele Posadzki Przemysłowe Bautech w Zamościu:

 

 

Kierownik działu handlowego

Marek Cieślik

tel. 603 783 666

 

Centrum Obsługi Klienta

Rafał Jaworski

tel. 22 716 69 55

 

Doradcy techniczni:

Doradztwo w zakresie doboru parametrów konstrukcyjnych płyt posadzkowych (grubość, ilość zbrojenia, parametry użytkowe), optymalizacja rozwiązań posadzkowych oraz dobór systemów wykończeniowych. Wypełnij formularz.

tel. 785 900 400, 22 716 69 57

 

 

 

Nasze usługi dla klientów z Zamojszczyzny - Zamość, Biłgoraj, Tomaszów Lub.:

 • doradztwo przy wyborze posadzki przemysłowej
 • pełen asortyment chemii posadzkowej
 • pomoc w doborze firmy wykonawczej
  
 
Wybór posadzki przemysłowejMateriały posadzkowe ZamośćRekomendowani wykonawcy

Posadzka przemysłowa ZamośćBetonowa posadzka utwardzona powierzchniowo. Sortownia odpadów k. Zamościa. Budujesz w Zamościu, na Roztoczu? Zapraszamy!

Zamość, mapa PL

Posadzka przemysłowa
Posadzki polerowane Bautech 

 

Więcej zdjęć

  

 

 

Nasze realizacje w Zamościu i okolicach

Nawierzchnie betonowe i posadzki przemysłowe w poniższej tabeli już zrealizowano materiałami naszej firmy - na Zamojszczyźnie. Zobacz też referencje otrzymane od naszych klientów.

 

Planujesz budowę w Zamościu? Potrzebujesz nową posadzkę przemysłową lub nawierzchnię betonową (dekoracyjną lub przemysłową) do obiektu na Roztoczu? Bautech oferuje posadzki betonowe, posadzki epoksydowe, posadzki cienkowarstwowe, nawierzchnie polerowane, ozdobne nawierzchnie PressBeton® dla przemysłu, obiektów użyteczności publicznej, parkingów, garaży, itp.

 

Po prostu zadzwoń! Nasza dewiza to: OD PROJEKTU DO EFEKTU. Doradzimy system posadzkowy, dostarczymy całą chemię na Twoją budowę, pomożemy wybrać wykonawcę działającego w Zamościu i na terenie d. woj. zamojskiego, z profesjonalnymi urządzeniami do wykonywania posadzek. Zapraszamy!

  

 

Nazwa obiektu

Technologia wykonania

Inwestor / Generalny wykonawca

Powierzchnia obiektu

Rok wykonania

Sortownia odpadów

Zakład Zagospodarowania Odpadów, Dębowiec k. Zamościa

Posadzka betonowa utwardzana powierzchniowo

Budmat (gen. wyk.) / Jacek Malesa (wyk. posadzki)

ok. 1 500 m2

2014

 

Zobacz


Zakład recyklingu

Zakład zagospodarowania odpadów, Wincentów k. Krasnegostawu

Posadzka betonowa utwardzana powierzchniowo

Budmat (gen. wyk.) / Jacek Malesa (wyk. posadzki)

1 500 m2

2014

 

Zobacz


Plac manewrowy, Werbkowice k. Zamościa, ul. Przemysłowa 10

Beton szczotkowany

Betotechnika (wyk. nawierzchni)

2 000 m2

2014

 

Tagi: posadzki przemysłowe, zamość, biłgoraj, roztocze, posadzki betonowe, posadzki żywiczne, posadzki polerowane, doradztwo, tomaszów lubelski

  

Posadzki Żywiczne (Epoksydowe) Zamość

niedziela, 15 lutego 2015 19:21 Opublikowane w O FIRMIE
Posadzki żywiczne

Posadzki epoksydowe Baupox® dla zakładu, firmy, domu. Budujesz: Zamość, Zwierzyniec, Szczebrzeszyn, Krasnobród? Zapraszamy!

 

Przedstawiciel Posadzki Żywiczne Bautech w Zamościu:

 

Kierownik działu handlowego

Marek Cieślik

tel. 603 783 666

 

Centrum Obsługi Klienta

Rafał Jaworski

tel. 22 716 69 55

 

Doradcy techniczni:

Doradztwo w zakresie doboru parametrów konstrukcyjnych płyt posadzkowych (grubość, ilość zbrojenia, parametry użytkowe), optymalizacja rozwiązań posadzkowych oraz dobór systemów wykończeniowych. Wypełnij formularz.

tel. 785 900 400, 22 716 69 57

 
Zamość mapa

 

 

Nasze usługi dla klientów z Zamościa (także Zwierzyniec, Krasnobród):

 • doradztwo przy wyborze posadzki żywicznej
 • pełen asortyment chemii posadzkowej, systemy podłóg epoksydowych, jesteśmy producentem
 • pomoc w doborze ekipy wykonawczej z praktyką w żywicach 
  
 
Wybór typu posadzkiPuszki z żywicąEkipa wykonawcza

 

Kilka podejść do żywic...

Posadzka żywiczna niebieska sklep

Posadzka żywiczna Baupox® Colorid

Zobacz kolory

Pomarańczowa epoksydowa w łazience

Posadzka wykończona lakierem poliuretanowym

Lakier poliuretanowy Baupur®, Żywice w łazienkach

Posadzka epoksydowa w serwisie samochodowym

Serwis samochodowy

Więcej zdjęć

Biała żywica w salonie optycznym

Salon optyczny - biała żywica

Więcej zdjęć białych żywic: optyk, studio

Posadzka żywiczna nowoczesne wnętrze

Nowoczesne wnętrze

Stal, drewno, prostota - idealne wnętrze - posadzki żywiczne do domu i firmy.

 

 

Posadzki żywiczne: Zamość, Krasnobród, Zwierzyniec

Nie jesteś pewien, jak się współpracuje z firmą Bautech. Zobacz referencje, które otrzymaliśmy od naszych klientów

Jesteśmy producentem epoksydowych systemów posadzkowych: gładkich, dekoracyjnych, o strukturze antypoślizgowej, błyszczących. Kupujesz sprawdzony system posadzki epoksydowej Baupox®, przetestowany przez nasz dział badawczy.

Planujesz budowę w Zamościu lub okolicznych miejscowościach: Zwierzyniec, Krasnobród, Szczebrzeszyn? Potrzebujesz nową posadzkę epoksydową do obiektu w Perle Renesansu lub na Roztoczu? Pomożemy wyszukać ekipę posadzkarską znającą temat żywic z Zamościa lub okolic, wyekwipowaną w profesjonalne urządzenia do wykonywania epoksyd i posadzek wykończonych lakierem poliuretanowym. Zapraszamy!

PAMIĘTAJ! Jeśli zależy Ci na estetyce, zatrudnij wypróbowanego wykonawcę! Posadzka żywiczna dobrze wykonana to koronkowa robota; nie każdy wykonawca ma wystarczające doświadczenie, nie każdy wykonawca stosuje wysokiej jakości materiały. Jeśli chcesz poznać tę technologię, zajrzyj do naszego działu z filmami.

 

Wzory Galeria Formularz zapytania

 

 

Sumariusz: posadzki żywiczne, zamość, zamojszczyzna, perła renesansu, posadzki epoksydowe, doradztwo, żywice epoksydowe, lakier poliuretanowy, producent, zwierzyniec, krasnobród, szczebrzeszyn

 

Strona 11 z 55

Posadzki | SKLEP INTERNETOWY

CHEMIA
I SPRZĘT

 
Wejdź do sklepu

Siedziba firmy

BAUTECH Sp. z o.o.

ul. Staszica 25
05-500 Piaseczno k/Warszawy
tel.: +48 (22) 716-77-91

fax: + 48 (22) 716-77-90
e-mail:
NIP: 522-000-09-96
REGON: 012547108
KRS nr: 0000166495
kliknij aby zobaczyć na mapie

Siedziba BAUTECH

Nagrody i Wyróżnienia :

Nagrody i wyróżnienia: Teraz Polska, Lider Przedsiębiorczości, Medal Targi Poznańskie, Rzetelna Firma Rzetelna firma
Innowacyjna gospodarkaUnia Europejska

DOTACJE NA INNOWACJE
INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ

© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone. BAUTECH sp. z o.o.ul. Staszica 25, 05-500 Piaseczno k/Warszawy tel.: 22 716-77-91; fax: 22 716-77-90 NIP: 522-000-09-96, Regon: 012547108, KRS nr: 0000166495 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS kapitał zakładowy: 51 000 PLN numer rachunku bankowego: PKO BP S.A. 57 1020 1068 0000 1502 0146 4957

Facebook Google+ | projekt i wykonanie: agencja interaktywna Intermedium.pl